11 کالا

کیس کامپیوتر مستر تک مدل T500 HACKER

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل T500 HACKER  محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. این محصول با  جنسی از استیل و ظاهری زیبا، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود 8 جایگاه فن، 4 عدد فن نصب شده، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، دو پورت USB 2.0 ، دو پورت USB 3.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد. کیس مدل T500 HACKER فضای زیادی برای قطعات مختلف دارد که می توان به وجود دو عدد سینی درایو 5.25 اینچی، دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی اشاره نمود. این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود. همچنین برای افزایش زیبایی بنابر سلیقه شما، دارای نمایشگر بوده و نورپردازی LED آن قابل تغییر رنگ است. 

کیس کامپیوتر مستر تک مدل T500 Gaming

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

4,290,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل T500 Gaming محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. این محصول جذاب که ظاهری بسیار زیبا دارد، برای کاربران حرفه ای و گیمرها طراحی شده است. صدای بسیار اندک، کارایی بالا، طراحی هوشمند جریان هوا، فضای زیاد برای قطعات، مدیریت کابل ها، سهولت نصب قطعات باعث شده این کیس بسیار محبوب شود. نورپردازی زیبا در جلوی کیس همچنین وجود یک پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی قطعات داخلی، باعث شده در کنار ویژگی های فنی ظاهری خیره کننده نیز داشته باشد. کیس مدل T500 Gaming با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود 8 جایگاه فن، 5 عدد فن نصب شده، وجود دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، دو پورت USB 2.0 ، دو پورت USB 3.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل T400 Gaming

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل T400 Gaming محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. این محصول جذاب که ظاهری بسیار زیبا دارد، برای کاربران حرفه ای و گیمرها طراحی شده است. صدای بسیار اندک، کارایی بالا، فضای زیاد برای قطعات، مدیریت کابل ها، نمای زیبا، باعث شده این کیس بسیار محبوب شود. نورپردازی زیبا با قابلیت تغییر رنگ در جلوی کیس همچنین وجود یک پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی قطعات داخلی، باعث شده در کنار ویژگی های فنی ظاهری خیره کننده نیز داشته باشد. کیس مدل T400 Gaming با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود 6 جایگاه فن، 4 عدد فن نصب شده، وجود دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، دو پورت USB 2.0 ، یک پورت USB 3.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل T200 GX

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

1,150,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل T200 GX محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این محصول با وجود نورپردازی فن و یک پنل شیشه ای برای نمایش امکان نورپردازی قطعات داخلی، باعث شده این محصول نمایی زیبا و جذاب در کمال سادگی داشته باشد. کیس مدل T200 GX با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود یک عدد فن نصب شده به صورت تک رنگ، وجود دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، پورت USB 3.0 و خروجی هدفون، امکان نصب سیستم واترکولینگ از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل G200

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

1,450,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل G200 محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد.ظاهر این محصول با وجود نورپردازی و پنل شیشه ای برای نمایش امکان نورپردازی قطعات داخلی، باعث شده این محصول نمایی زیبا و جذاب داشته باشد. کیس مدل G200 با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن و دو عدد فن نصب شده با نورپردازی RGB، تعبیه دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و دو عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، دو عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل G300

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

1,350,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل G300 محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. این محصول با وجود نورپردازی و پنل شیشه ای برای نمایش امکان نورپردازی قطعات داخلی، باعث شده نمایی شیک، زیبا و جذاب داشته باشد. کیس مدل G300 با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن و دو عدد فن نصب شده، تعبیه دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، یک عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل Hunter

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل Hunter محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این کیس مدرن و جذاب، با وجود نورپردازی در سه فن پنل جلو همچنین یک عدد در عقب و بهره مندی از پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی داخلی، باعث شده نمایی زیبا و خیره کننده داشته باشد. کیس مدل Hunter با  جنسی از استیل ضد زنگ، از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن، تعبیه دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و سه عدد سینی درایو 2.5 اینچی، پشتیبانی از مادربوردهای با استاندارد ATX، یک عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل ATRON MESH

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل ATRON MESH محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این کیس، با وجود نورپردازی در فن ها و بهره مندی از پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی داخلی، باعث شده نمایی زیبا داشته باشد. این محصول با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ، فضای زیادی برای قطعات مختلف، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد ATX ،Mini-ITX ، Micro-ATX و E-ATX را پشتیبانی می نماید. کیس مدل ATRON MESH از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن و سه فن نصب شده، تعبیه یک عدد سینی درایو 5.25 اینچی، دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی و دو عدد سینی درایو 2.5 اینچی، یک عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل ATIS GLASS

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

2,120,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل ATIS GLASS محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این کیس، با وجود نورپردازی در سه فن جلو و عقب کیس همچنین بهره مندی از پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی داخلی، باعث شده نمایی زیبا داشته باشد. این محصول با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ، فضای زیادی برای قطعات مختلف، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد ATX ،Mini-ITX ، Micro-ATX را پشتیبانی می نماید. کیس مدل ATIS GLASS از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن و سه فن نصب شده، تعبیه دو عدد سینی درایو 5.25 اینچی، دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی، چهار عدد سینی درایو 2.5 اینچی، دو عدد سینی دیسک نوری (ODD)، اینچی، یک عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد. از دیگر ویژگی های آن می توان به 7 عدد جایگاه اسلات توسعه، امکان نصب رادیاتور و 5 عدد کنترلر فن اشاره نمود.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل ARKA GLASS

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

1,850,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل ARKA GLASS محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این کیس، با وجود نورپردازی و همچنین بهره مندی از پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی داخلی، باعث شده نمایی زیبا داشته باشد. این محصول با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ، فضای زیادی برای قطعات مختلف و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد ATX را پشتیبانی می نماید. کیس مدل ARKA GLASS از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود شش عدد جایگاه فن، دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی، چهار عدد سینی درایو 2.5 اینچی، دو عدد سینی دیسک نوری (ODD) اینچی، دو عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.

کیس کامپیوتر مستر تک مدل APACHI RGB

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

2,170,000 تومان

کیس کامپیوتر مدل APACHI RGB محصولی از شرکت مسترتک (Master Tech) می باشد. این شرکت با تولیدات متنوع در زمینه تجهیزات انفورماتیک، کیس های شناخته شده ای دارد. ظاهر این کیس، با وجود نورپردازی های زیبای روی فن ها که سه عدد در پنل جلویی، یک عدد در پنل عقبی و دو عدد در پایین کیس قرار گرفته و همچنین بهره مندی از پنل شیشه ای برای نمایش نورپردازی های داخلی، باعث شده نمایی زیبا و چشمگیری داشته باشد. این محصول با بدنه ای از جنس استیل ضد زنگ، فضای زیادی برای قطعات مختلف و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد microATX , ATX , Mini-ITX را پشتیبانی می نماید. کیس مدل APACHI RGB از ویژگی های فنی مناسبی نیز بهره می برد که وجود دو عدد سینی درایو 3.5 اینچی، چهار عدد سینی درایو 2.5 اینچی، یک عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0 و خروجی هدفون از آن جمله می باشد.