43 کالا

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterBox MB500 TUF Gaming Edition

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل MB500 TUF GAMING EDITION محصولی از سری MASTERBOX برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها روانه بازار کرده است. کیس مدل MASTERBOX MB500 TUF GAMING EDITION به دلیل هماهنگی با سری TUF شرکت ASUS آن را MASTERBOX MB500 TUF  EDITION نیز می شناسند. این محصول بدنه ای از جنس استیل و پلاستیک دارد و در طراحی آن سعی شده نمایانگر هماهنگی با محصولات سری TUF باشد که از مشخص ترین آن می توان به بودن لوگوی TUF روی بدنه اشاره نمود. این کیس فضای زیادی را برای تجهیزات و قطعات حرفه ای گیمرها پیش بینی کرده، همچنین برای فن های بزرگ و کابل های زیاد نیز محدودیتی وجود ندارد. از ویژگی های فنی این کیس نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود : وجود دو عدد پورت USB 3.0، جک‌های صدا و میکروفون در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها و فن ها، امکان نصب انواع مادربردها با استانداردهای ATX، Mini-ITX و Micro-ATX. قابل ذکر است این محصول از سه فن درون کیس بهره می برد که دو مورد از آن‌ها همراه با نورپردازی RGB و در قسمت جلویی کیس  و یک مورد دیگر هم که از RGB LED و در عقب کیس قرار گرفته اند. 

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterBox MS600

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل MS600 محصولی از سری MASTERBOX برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها روانه بازار کرده است. این محصول بدنه ای از جنس استیل و پلاستیک دارد و در طراحی آن سعی شده ظاهری ساده ولی زیبا داشته باشد. این محصول که فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد از مادربردهایی با استانداردهای ATX، Mini-ITX و Micro-ATX پشتیبانی می‌کند. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterBox MS600 نه‌تنها صدای محیطی کیس را کاهش داده بلکه باعث جریان هوای بسیار عالی در زیر کیس هم شده است. از ویژگی های فنی این کیس می توان به وجود دو عدد پورت USB 3.0، جک‌های صدا و میکروفون در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها تا حداکثر ابعاد 240 میلی متر در قسمت جلوی کیس، همچنین وجود یک عدد فن ۱۲۰ میلی‌متری در قسمت پشتی کیس اشاره نمود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterBox NR600

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل NR600 محصولی از سری MASTERBOX برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده که سری MASTERBOX مناسب حرفه ای ها و گیمرها است. این محصول بدنه ای از جنس استیل و پلاستیک دارد و  پنل جلویی کیس به شکل توری شکل است که وقتی با فن‌هایی که امکان نصب آن هست و سیستم نورپردازی ترکیب شود، نمای بسیار زیبایی از رو به رو خواهد داشت. این محصول که فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد از مادربردهایی با استانداردهای ATX، Mini-ITX و Micro-ATX پشتیبانی می‌کند. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterBox NR600 نه‌تنها صدای محیطی کیس را کاهش داده بلکه باعث جریان هوای بسیار عالی در زیر کیس هم شده است. از ویژگی های فنی این کیس می توان به وجود دو عدد پورت USB 3.0، جک‌های صدا و میکروفون در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها تا حداکثر ابعاد 360 میلی متر در قسمت جلوی کیس، همچنین وجود یک عدد فن ۱۲۰ میلی‌متری در قسمت پشتی کیس اشاره نمود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterCase H500 Iron

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل  H500 Ironمحصولی از سری MasterCase برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده است. این محصول بدنه ای از جنس استیل و پلاستیک دارد و  پنل جلویی کیس به شکل توری شکل است که وقتی با دو عدد فنی که به‌صورت پیش‌فرض در جلو کیس با نورپردازی RGB  قرار داده شده ترکیب شود، نمای بسیار زیبایی از رو به رو خواهد داشت. البته برای زیبایی دو چندان در قسمت عقب کیس نیز فنی با نورپردازی RGB  تعبیه شده است. این محصول که فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد از مادربردهایی با استانداردهای ATX، Mini-ITX و Micro-ATX پشتیبانی می‌کند. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterCase H500 Iron نه‌تنها صدای محیطی کیس را کاهش داده بلکه باعث جریان هوای بسیار عالی در زیر کیس هم شده است. از ویژگی های فنی این کیس می توان به وجود دو عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0، یک عدد پورت USB Type-C Gen 2، جک‌های صدا و میکروفون و دکمه‌های کنترلی فن در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها اشاره نمود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterCase H500M

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل H500M محصولی از سری MasterCase برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده است. این محصول بدنه ای از جنس استیل و شیشه دارد و  پنل جلویی کیس به شکل توری شکل است که وقتی با دو عدد فنی که به‌صورت پیش‌فرض در جلو کیس با نورپردازی RGB قرار داده شده ترکیب می شود، نمای بسیار زیبایی از رو به رو خواهد داشت. این محصول که فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد از مادربردهایی با استانداردهای ATX ،Mini-ITX ، Micro-ATX و E-ATX پشتیبانی می‌کند. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterCase H500M نه‌تنها صدای محیطی کیس را کاهش داده بلکه باعث جریان هوای بسیار عالی در زیر کیس هم شده است. از ویژگی های فنی این کیس می توان به وجود چهار عدد پورت USB 3.0، یک عدد پورت USB 3.1 Type-C، جک‌های صدا و میکروفون و دکمه‌های کنترلی فن در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها اشاره نمود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود. همچنین برای افزایش زیبایی و کارایی بیشتر، دو عدد اسلات توسعه به صورت عمودی نیز تعبیه شده تا در صورت دلخواه، کارت گرافیک به شکل عمودی درون کیس نصب شود، این امر برای کارت های گرافیکی که نورپردازی دارند جلوه بیشتر و قدرت انتخاب شما برای نحوه قرارگیری قطعات و ترکیب نور را بیشتر میکند. به‌منظور جلوگیری از آسیب دیدن کارت گرافیک‌های بزرگ و سنگین، یک بازوی نگه‌دارنده به شکل پیش‌فرض روی بدنه‌ی داخلی کیس نصب شده تا با اطمینان کامل از این محصول استفاده نمایید. کیس کامپیوتر مدل MasterCase H500M یکی از مناسب ترین کیس ها از لحاظ داشتن فضا،زیبایی و کارایی در فرم فاکتور Mid Tower می باشد.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterCase H500P Mesh

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

تماس بگیرید

کیس کامپیوتر مدل H500P Mesh محصولی از سری MasterCase برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده است. این محصول بدنه ای از جنس استیل، پلاستیک و شیشه مقاوم در برابر دما دارد و  پنل جلویی کیس به شکل توری (Mesh) شکل است که وقتی با دو عدد فنی که به‌صورت پیش‌فرض در جلو کیس با نورپردازی RGB قرار داده شده ترکیب می شود، نمای بسیار زیبایی از رو به رو خواهد داشت. این محصول که فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد از مادربردهایی با استانداردهای ATX ،Mini-ITX ، Micro-ATX و E-ATX پشتیبانی می‌کند. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterCase H500P Mesh نه‌تنها صدای محیطی کیس را کاهش داده بلکه باعث جریان هوای بسیار عالی در زیر کیس هم شده است. از ویژگی های فنی این کیس می توان به وجود دو عدد پورت USB 3.2 Gen 1، دو عدد پورت USB 2.0، جک‌های صدا و میکروفون در پنل جلویی، امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها اشاره نمود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود. همچنین برای افزایش زیبایی و کارایی بیشتر، غیر از 7 عدد اسلات توسعه، دو عدد اسلات توسعه دیگر به صورت عمودی نیز تعبیه شده تا در صورت دلخواه، کارت گرافیک به شکل عمودی درون کیس نصب شود، این امر برای کارت های گرافیکی که نورپردازی دارند جلوه بیشتر و قدرت انتخاب شما برای نحوه قرارگیری قطعات و ترکیب نور را بیشتر میکند. به‌منظور جلوگیری از آسیب دیدن کارت گرافیک‌های بزرگ و سنگین، یک بازوی نگه‌دارنده به شکل پیش‌فرض روی بدنه‌ی داخلی کیس نصب شده تا با اطمینان کامل از این محصول استفاده نمایید. کیس کامپیوتر مدل MasterCase H500P Mesh یکی از مناسب ترین کیس ها از لحاظ داشتن فضا،زیبایی و کارایی در فرم فاکتور Mid Tower می باشد.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل MasterCase SL600M

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل  SL600M محصولی از سری MasterCase برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده است. این محصول با بدنه ای از جنس استیل، آلومینیوم و شیشه مقاوم در برابر دما، فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد ATX،Mini-ITX ، Micro-ATX و E-ATX را پشتیبانی می نماید. پایه‌های مخصوص ضد لرزش در کیس MasterCase SL600M و جریان هوای پایین به بالای کیس است صدای محیطی کیس را کاهش داد و باعث کاهش هرچه بیش‌تر نویز شده است. پنل جلویی این کیس متنوع و شامل دو عدد پورت USB 3.0، دو عدد پورت USB 2.0، یک عدد پورت USB Type-C Gen 2، جک‌های صدا و میکروفون و دکمه‌های کنترلی فن می باشد. در ضمن یک سنسور مجاورتی در کنار پورت‌ها قرار گرفته است تا وقتی دست‌تان برای اتصال گجت‌ها نزدیک به پنل می‌برید، قسمت داخلی پورت‌ها با نورپردازی LED روشن شود. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی نیز فضای داخلی کیس بسیار زیبا و چشمگیر شود. همچنین برای افزایش زیبایی و کارایی بیشتر، غیر از 9 عدد اسلات توسعه، دو عدد اسلات توسعه دیگر به صورت عمودی نیز تعبیه شده تا در صورت دلخواه، کارت گرافیک به شکل عمودی درون کیس نصب شود، این امر برای کارت های گرافیکی که نورپردازی دارند جلوه بیشتر و قدرت انتخاب شما برای نحوه قرارگیری قطعات و ترکیب نور را بیشتر میکند. امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها، امکان نصب 8عدد درایو ۳.۵ و ۲.۵ اینچی، وجود 2 فن در قسمت پایین کیس از دیگر ویژگی های این محصول است.

کیس کامپیوتر کولر مستر مدل Silencio S600

کامپیوتر قطعات داخلی کیس

ناموجود

کیس کامپیوتر مدل  Silencio S600 محصولی از برند کولر مستر (Cooler Master) می باشد. این شرکت که در زمینه تولید کیس و فن شناخته شده می باشد، محصولات متنوعی متناسب با انواع نیازها و سلیقه ها تولید کرده است. این محصول با بدنه ای از جنس استیل، عایق صدا، پلاستیک و شیشه مقاوم در برابر دما، فضای زیادی برای قطعات، فن های بزرگ و کابل های زیاد دارد و مادربردهای با استاندارد Mini ITX, Micro ATX, ATX را پشتیبانی می نماید. پنل جلویی این کیس شامل دو عدد پورت USB 3.2 Gen 1، جک‌های صدا و میکروفون و یک پورت SD کارت حافظه (SD card reader) می باشد. قابل ذکر است این محصول از یک پنل شیشه ای بهره می برد تا ضمن نمایش قطعات، در صورت نور پردازی ویا به کارگیری قطعاتی که نورپردازی دارند، فضای داخلی کیس نیز بسیار زیبا و چشمگیر شود. امکان نصب و پیاده‌سازی انواع رادیاتورها، امکان نصب 4 عدد درایو ۳.۵ و 5 عدد درایو ۲.۵ اینچی همچنین 1 عدد درایو 5.25 اینچی ، وجود 2 فن در قسمت های جلویی و عقبی کیس، فضای 7 عدد اسلات توسعه از دیگر ویژگی های کیس کامپیوتر مدل  Silencio S600 است.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل HYPER T20

کامپیوتر قطعات داخلی

320,000 تومان

فن پردازنده مدل HYPER T20 محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع فن های بادی است. این فن مانند دیگر فن های بادی، گرمای پردازنده را به بیرون می راند. سرعت فن آن 2000 دور در دقیقه با طول عمر 40,000 ساعت و نویز 30 دسی‌بل می باشد که آن را می توان جزو فن های کم صدا با طول عمر زیاد دانست. این محصول با سوکت های LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل HYPER T200

کامپیوتر قطعات داخلی

750,000 تومان

فن پردازنده مدل HYPER T200 محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع فن های بادی است. این فن مانند دیگر فن های بادی، گرمای پردازنده را به بیرون می راند. سرعت فن آن 800 تا 2200 دور در دقیقه با طول عمر 40,000 ساعت و نویز 31 دسی‌بل می باشد که آن را می توان جزو فن های کم صدا با طول عمر زیاد دانست. این محصول با سوکت های LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل Hyper H410R RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

تماس بگیرید

فن پردازنده مدل Hyper H410R RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع فن های بادی است. این فن مانند دیگر فن های بادی، گرمای پردازنده را به بیرون می راند. سرعت فن آن 600 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 40,000 ساعت و نویز 6 تا 29 دسی‌بل می باشد که آن را می توان جزو فن های کم صدا دانست. این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است فن Hyper H410R RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل RGB مجهز می باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER AIR MA620P

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER AIR MA620P محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع فن های بادی است. این فن مانند دیگر فن های بادی، گرمای پردازنده را به بیرون می راند. سرعت فن آن 600 تا 1800 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت و نویز 31 دسی‌بل می باشد که آن را می توان جزو فن های کم صدا با طول عمر بسیار زیاد دانست. این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1366, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است فن MASTER AIR MA620P جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل RGB مجهز می‌ باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML120R RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML120R RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. دارای دو فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, LGA1155, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML120R RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل RGB مجهز می‌ باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML120RS RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML120RS RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. دارای دو فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML120RS RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل RGB مجهز می‌ باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML240 RGB TR4 EDITION

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML240 RGB TR4 EDITION محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. دارای دو فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. این محصول با سوکت های مدل TR4 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML240 RGB TR4 EDITION جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل RGB کنترلردار مجهز می‌ باشد. با استفاده از این قابلیت می توان نور را با سیستم نورپردازی مادربردهایی که قابلیت نورپردازی دارند، هماهنگ کرد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML240P MIRAGE

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML240P MIRAGE محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این خنک کننده دارای دو فن با سرعت 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. جنس بدنه رادیاتور آن از آلومینیوم و طول عمر پمپ  160,000 ساعت دارد. همچنین این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775, TR4, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML240P MIRAGE جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل ARGB مجهز می‌ باشد.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML240R RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

تماس بگیرید

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML240R RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این خنک کننده دارای دو فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. جنس بدنه رادیاتور آن از آلومینیوم و طول عمر پمپ 70,000 ساعت دارد. همچنین این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML240R RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل ARGB مجهز می‌ باشد که رنگ های آن به صورت دلخواه قابل تغییر است.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML240RS RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML240RS RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این خنک کننده دارای دو فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. جنس بدنه رادیاتور آن از آلومینیوم و طول عمر پمپ 70,000 ساعت دارد. همچنین این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, LGA1155, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML240RS RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل ARGB مجهز می‌ باشد که رنگ های آن به صورت دلخواه قابل تغییر است.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML360L ARGB V2

کامپیوتر قطعات داخلی

تماس بگیرید

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML360L ARGB V2 محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این خنک کننده دارای سه فن با سرعت 650 تا 1800 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. جنس بدنه رادیاتور آن از آلومینیوم و طول عمر پمپ 70,000 ساعت دارد. همچنین این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1155, LGA1156, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML360L ARGB V2 جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل ARGB مجهز می‌ باشد که رنگ های آن به صورت دلخواه قابل تغییر است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود: پمپ دو محفظه ای با فضای پمپ PPS-فایبرگلاس، موتور سه فاز با Silent Driver، بهره مندی از Air Balance 2.0، انتخاب نورپردازی برای هر سه فن، هاب کانکتورهای برق فن و نورپردازی.

خنک کننده پردازنده کولر مستر مدل MASTER LIQUID ML360R RGB

کامپیوتر قطعات داخلی

ناموجود

فن پردازنده مدل MASTER LIQUID ML360R RGB محصولی از شرکت کولر مستر  (Cooler Master) و از نوع خنک کننده های مایع است. در سیستم این خنک‌کننده، مایعی درون یک چرخه‌ی محبوس قرار گرفته و پس از گرم‌شدن مایع در تماس با پردازنده، این مایع به سمت رادیاتور هدایت می‌شود و در تماس با هوای خنک، دمای خود را به محیط می‌دهد. همین فرآیند باعث شده سیستم خنک سازی عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. این خنک کننده دارای سه فن با سرعت 650 تا 2000 دور در دقیقه با طول عمر 160,000 ساعت می باشد. جنس بدنه رادیاتور آن از آلومینیوم و طول عمر پمپ 70,000 ساعت دارد. همچنین این محصول با سوکت های LGA2066, LGA2011-v3, LGA2011, LGA1200, LGA1151, LGA1150, LGA1156, LGA1366, LGA775, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 سازگار می باشد. قابل ذکر است خنک کننده MASTER LIQUID ML360R RGB جهت زیبایی با نورپردازی LED مدل ARGB مجهز می‌ باشد که رنگ های آن به صورت دلخواه قابل تغییر است. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود: بهره مندی از رادیاتور قدرتمند 360 میلی متری، تغییر نورپردازی کنترلر دار، به کارگیری لوله FEP با دوام و انعطاف پذیر همچنین کانکتور برق پمپ که مجهز به نورپردازی می باشد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V850 GOLD

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

4,000,000 تومان

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل V850 Gold Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری V Gold یک منبع تغذیه سطح بالا با رتبه 80 PLUS Gold و بازدهی 90%، شامل کابل کشی تمام ماژولار ، امکان عملکرد نیمه فن با سوئیچ ترکیبی سخت افزاری ، فن 135 میلیمتری FDB ، کابل های 16AWG PCIe با کارایی بالا می باشد. خازن های 100٪ ژاپنی، مبدل تشدید half-bridge LLC و مدار DC-DC در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از محصولی با کیفیت می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V750 GOLD

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل V750 Gold Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری V Gold یک منبع تغذیه سطح بالا با رتبه 80 PLUS GOLD بازدهی 90%، شامل کابل کشی تمام ماژولار ، امکان عملکرد نیمه فن با سوئیچ ترکیبی سخت افزاری ، فن 135 میلیمتری FDB ، کابل های 16AWG PCIe با کارایی بالا می باشد. خازن های 100٪ ژاپنی، مبدل تشدید half-bridge LLC و مدار DC-DC در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از محصولی با کیفیت می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل V650 GOLD

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل V650 Gold Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری V Gold یک منبع تغذیه سطح بالا با رتبه 80 PLUS GOLD بازدهی 90%، شامل کابل کشی تمام ماژولار ، امکان عملکرد نیمه فن با سوئیچ ترکیبی سخت افزاری ، فن 135 میلیمتری FDB ، کابل های 16AWG PCIe با کارایی بالا می باشد. خازن های 100٪ ژاپنی، مبدل تشدید half-bridge LLC و مدار DC-DC در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از محصولی با کیفیت می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE GOLD 750

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

3,450,000 تومان

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE GOLD 750 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری MWE GOLD یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Gold و بازدهی 90%، شامل کابل کشی تمام ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE GOLD 650

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

3,000,000 تومان

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE GOLD 650 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری MWE GOLD یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Gold و بازدهی 90%، شامل کابل کشی تمام ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 750

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 750 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری MASTERWATT یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 650

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 650 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری MASTERWATT یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 550

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 550 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است.سری MASTERWATT یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 750 TUF GAMING EDITION

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 750 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MASTERWATT TUF GAMING EDITION همانطور که از نام آن پیدا است، برای گیمرها تولید شده و ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات کامپیوتر TUF GAMING جهت زیبایی بیشتر طراحی شده است. این منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 650 TUF GAMING EDITION

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 650 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MASTERWATT TUF GAMING EDITION همانطور که از نام آن پیدا است، برای گیمرها تولید شده و ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات کامپیوتر TUF GAMING جهت زیبایی بیشتر طراحی شده است. این منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MASTERWATT 550 TUF GAMING EDITION

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MASTER WATT 550 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MASTERWATT TUF GAMING EDITION همانطور که از نام آن پیدا است، برای گیمرها تولید شده و ظاهری هماهنگ با دیگر قطعات کامپیوتر TUF GAMING جهت زیبایی بیشتر طراحی شده است. این منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل  نیمه ماژولار و فن 120 میلیمتری LDB می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به طول عمر 100,000 ساعت، دارای Active PFC، همچنین انواع گواهینامه های عمومی و امنیتی اشاره نمود.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 WHITE V2

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE 750 WHITE V2 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MWE WHITE V2 یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Standard و بازدهی 85%، شامل کابل فلت و فن 120 میلیمتری HDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته و تکنولوژی DC-to-DC ، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 650 WHITE V2

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE 650 WHITE V2 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MWE WHITE V2 یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Standard و بازدهی 85%، شامل کابل فلت و فن 120 میلیمتری HDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته و تکنولوژی DC-to-DC ، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 550 WHITE V2

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

ناموجود

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE 550 WHITE V2 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MWE WHITE V2 یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Standard و بازدهی 85%، شامل کابل فلت و فن 120 میلیمتری HDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته و تکنولوژی DC-to-DC ، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 450 WHITE V2

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

ناموجود

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE 450 WHITE V2 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MWE WHITE V2 یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Standard و بازدهی 85%، شامل کابل فلت و فن 120 میلیمتری HDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته و تکنولوژی DC-to-DC ، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 BRONZE V2

کامپیوتر قطعات داخلی پاور

تماس بگیرید

منبع تغذیه برق کامپیوتر مدل MWE 750 BRONZE V2 Power محصولی از برند شناخته شده Cooler Master است. سری MWE BRONZE V2 یک منبع تغذیه با گواهی 80Plus Bronze و بازدهی 85%، شامل کابل فلت و فن 120 میلیمتری HDB می باشد.  به کارگیری مدار پیشرفته و تکنولوژی DC-to-DC ، در کنار سایر ویژگی های موجود، اطمینان از کیفیت بالای این محصول می دهد.